Zaujimavosti

TS Podbeskydzie od sezóny 2011/2012 figuruje vo futbalovej Extra triede. Sme veľmi radi, že naša spoločnosť patrí medzi sponzorov klubu.

Szczyrk je jedným z najobľúbenejších horských stredísk v Poľsku. Toto malé mestečko s dobrou klímou už roky priťahuje kvantá turistov. Pozrite si stránku www.domkiwszczyrku.com.pl a strávte svoj voľný čas v luxusných chatkách, ktoré postavila naša spoločnosť.

Taktiež si môžete prenajať chatky postavené našou spoločnosťou na golfovom ihrisku. "Modry Las je prvotriedne golfové ihrisko vytvorené v lone krásnej voľnej prírody s urastenými borovicovými lesmi, jazerami napájanými pramenitou vodou a lúkami divých kvetín - jednoducho úžasné miesto."

Máme dobré správy pre milovníkov bývania na vlnách :) Plávajúci drevený domček existuje! Pozrite si fotografie tejto neobvyklej zákazky v časti NAŠE REALIZÁCIE 

Srdečne vás pozývame na CZOCHA CAMPING, ktorý sa nachádza nad zálivom Zalew Leśnianski a vodnou nádržou Zapora Leśniańska v blízkosti zámku Czocha. Kemp spolu s hotelom ležia na ploche 30 000 m2 v jednej z najkrajších rekreačných oblastí Dolného Sliezska. Objekt je zaradený do siete Natura 2000 a zahŕňa neďaleké štôlne so stanovišťami netopierov. Všetky tamojšie drevené chatky postavila naša spoločnosť.

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności.
możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.